solovyov.net

Ви бачили як Сема Альтмана вигнали з OpenAI?! З формулюванням “не завжди був щирим в спілкуванні із радою директорів”, ніфіга собі! При тому голову ради директорів, Грега Брокмана, навіть не покликали на зустріч — типу проголосовали звільнити його з ради перед звільненням Сема:

Mr. Altman was asked to join a video meeting with the board at noon on Friday and was immediately fired, according to Mr. Brockman. Mr. Brockman said that even though he was the chairman of the board, he was not part of this board meeting.

Ну це жесть як є. З цікавого - Рід Хофман пішов з ради у березні, бо заснував свій власний AI-стартап, тому в борді зараз всього 4 людини (там в пості є).

Весь мій твіттер переживає за те шо VC козли і не треба брати в них гроші (з іншого боку, ніякого OpenAI без диких грошей і не було б). Мені здається, що причина, коли ми її дізнаємось, буде ну дуже facepalm-inducing. 🤣

Здавалося б, OpenAI почав відриватися від конкуренції з такою швидкістю, що вже догнати було нереально. Хто б міг їх перемогти, окрім них самих? Прийшлося діяти! 🤪 Подивимось, авжеж, як воно буде далі, але як же ж цікаво. 😁

(@ tg)