solovyov.net

Бачили анонс телеграма про сторіз? Там після нього ще є відео, авжеж, але мене зацікавила одна конкретна фраза:

Speaking of channels, they will benefit from more exposure and subscribers: once we launch the ability to repost messages from channels to stories, going viral on Telegram will become a lot easier.

Телеграм намагається вирішити свою основну траблу — абсолютно мертве розповсюдження. В середньому телеграмівський пост отримує на порядок (чесний, десятичний :) більше енгейджмента, аніж твіттерний, — і зі зростанням аудиторії воно не особливо падає. Але при тому більше-менш вдалий твіттерний пост роз’їжджається з дикою швидкістю і більшість інтеракшена в твіттері з не-підписниками.

В телеграмі при тому хоч якось роз’їжджаються тільки пости, які ну прям критично чіпляють почуття людей (тобто те, що JWT відстій — допомогло кільком з вас знайти мій канал 😁), і то потроху. Не знаю, як саме буде репост із канала в сторіз виглядати, але дуже цікаво, що вийде. Телеграм давно вже інструмент для створення приватних соцмереж, якщо вони знайдуть спосіб крос-запилення цих ком’юніті — це буде дуже потужний інструмент.

(@ tg)