solovyov.net

Магія

Здається, ми на свої очі наблюдаємо становлення абсолютної магії. ChatGPT і зараз іноді вражає результатами, а коли воно виросте і буде інтегроване з кожною кавоваркою, то в нас буде абсолютно фентезійний світ.

Побутово у всіх є доступ до магії, і дзеркальце вже не тільки каже, хто на світі всіх миліше, але й покращить тебе (власне для світу). Але є хобіти (чи лудіти?), зо копирсаються у грядочках, а є ельфи, які трохи краще розуміють світ і можуть досягнути більшого (prompt engineer).

А є й Гендальфи із Саруманами, які вочевидь роздуплили, як за допомогою чатжпт програмувати і для ельфів виглядають дуже серйозними людьми. За що біла мантія, цікаво, вміє не тільки чатгпт вмовити, а й сам регулярку написати?

Майари — себто люди, які вміють програмувати самі — чи то вже постаріли і розучилися (Саурон), чи кудись поникалися по норах (на Марс із Маском полетіли, чи шо).

Аж тут випадково у Гендальфа із Сауроном конфлікт за доступ до чатгпт — Саурон втратив свій епл воч і намагається відновити, щоби забанити Гендальфа та всіх інших у файрволі. Тим це не подобається, але самі вони принципів не розуміють і підписують хобітів спалити епл воч - останнього покоління, титановий, роздовбати молотком не виходить - у вулкані (тобто у доменній печі, але хобітам піди поясни).

А чи є якісь рпг, де апокаліпсіс відбувся розумовий, а не атомний? 😁

(@ tg)