solovyov.net

Панове, потребую вашої допомоги, бо я зі своїм стартапом якось забуксував. Хочу знайти когось, в кого болить — читайте далі для подробиць.

Проблема: маркетинг регулярно хоче невеличких змін під різні події чи експерименти. Може скоро розпродаж і хочеться трошки цікавіший банер, ніж раніше, а чи то новій людині прийшло в голову, що треба змінити місцями блоки на головній...

Це генерує багато невеличких, термінових, не дуже інтелектуально навантажених завдань. Термінових, бо розпродаж через тиждень, а з нативними апками ще треба релізнути і дочекатися, поки вона оновиться. Всі спрінти і недороблені задачі коту під хвіст. Ну й плюс зміни ці зазвичай у місці, якого майже не торкається основна розробка — лендінги, онбордінги, пейволи тощо.

Я навіть знаю команду, де "задачі монетизації" використовувалися, як покарання — бо ніхто не хоче цим займатися. Воно одноманітне, нудне, і зазвичай йде у смітник через кілька тижнів.

Маркетингу теж не так щоб солодко. За кожну ідею треба воювати, затримка на реалізацію не 15 хвилин, а тиждень, стосунки з розробниками не фантастіка і вмовити їх на щось цікаве — біль.

Я хочу зробити для того рішення — у вигляді ліби/фреймворку, адмінки, і чого там ще потрібно буде — яке дасть змогу керувати верхньорівневими компонентами. У сенсі компонентами конкретної апки, а не абстрактними кнопки/картинки (як мінімум для початку). Ну й всім сумісним — А/Б тестами, прев'ю змін, що там ще прийде в голову.

Тож я шукаю проєкт, де є така проблема. Якщо ви б не проти її вирішити, проте ніколи немає на те часу — зв'яжіться зі мною, поговоримо, га? :) Або може у ваших знайомих такі трабли, направте їх в мою сторону. Англійська мова ок, якщо шо. 😁

(@ tg)