solovyov.net

Вчора цікавий прикол був з банками. Я там на стрімі пару раз жалівся, що наче щось глючить і не всі пожертви видно — то я після стріма пішов розбиратися з кодом. Виявилося, що з кодом все ок (ну, я додатково пофіксив, щоб після рестарту воно не скидало прогрес бар, але то таке), а трабла в іншому місці.

Я пішов робити дві банки — за динамічну і за статичну типізацію — щоб вийшло як у збіра ДОУ розробники вс тестувальники (власне мені Юра і дав ідею). То банки я зробив, а потім перероблювати прогрес бар я трохи обламався, бо за 1 день це не дуже реалістично. 😁 Але! Я примудрився зберегти опис відео з цими двома банками, та й забув про це.

То глючило тому, що частина людей скидала на банки в описі, а частина по QR-коду. Другі трекалися, а перші — ні. 🤣

Проте цікаво, що за динамічні мови прислали 1.6к грн, а за статичні - 14к. :-) Не знаю, чи це репрезентативно, але можливо, що в цілому динамічна типізація менше захоплення викликає. Її використовують не тому, що пре, а як інструмент для досягнення мети.

Ну й очевидно дякую всім, хто долучився (і ще долучається, судячи з нотифікашок 😁) до збору, разом це вже вистачає на виробництво трьох комплектів девайсів, йуху!

(@ tg)