solovyov.net

Переглядав анонси Cloudflare за минулий тиждень — в них був тиждень анонсів — і звернув увагу на те, що в них у беті з'явилися черги для воркерів, під назвою Queues (не так щоб вони були дуже вигадливі, але це точно краще за назви в AWS).

Ну і все з ними наче нормально, черги й черги, не дуже там щось цікаве є — може ще будуть доробляти, не знаю. Пишу я цей пост через приклад, який вони там заюзали.

Найпопулярніший сервіс генерації uuid4 в інтернеті — uuid.rocks — вирішив перевірити, чи вони справді унікальні UUID генерують. Через велике навантаження — до 80 тисяч запитів на день (вау, це майже один в секунду) — це було дуже нетривіально і вони заюзали чергу, щоб писати логи в сховище. Ну ясно що навантаження не так щоб mind-blowing, але ЛАДНО.

uuid.rocks це якийсь крінж-фест. Обіцяють час відповіді, якщо ти їх з воркерів заюзаєш, близько 5 мс. 5 мс??? Це тупо вічність!

Ладно, може в них якась фантастична логіка? Ха-ха: "uuid npm package". Капець, спільнота ноди вже майже до центру Землі добралося, тепер замість однорядкових бібліотек — однорядкові сервіси.

"Powering multi-million dollar companies with over 20,000 UUID’s per day 💡" 🤦‍♂️

Руки чухаються зробити leftpad.rocks.

(@ tg)