solovyov.net

Ілон продовжує постачати матеріал. Він робить ситуацію дивною — кожна тема, на яку він звертає увагу, варта того: Twitter Blue не мав ніякого сенсу, розробників у Твіттері забагато, менеджерів теж, воно повільне, є купа технічних проблем, "редагування зробити неможливо" тощо.

При всьому цьому його методи роботи токсичні та неефективні. Про галочку у підписці ви напевно всі бачили істерику. Про звільнення ми з Максом обговорювали у подкасті і я писав минулий пост. Ну й от "Твіттер падла повільний!"

Так, це робить мету для компанії дуже очевидною — доки він не напише інший твіт. Але воно таке ж саме токсичне, як і звільнення, і скоріш за все ще більше відлякне тих людей, саме які потрібні для виконання завдання.

Інше питання, чи є там такі, чи може у них у всіх вивчена безпорадність, як ото у коментарях до цього твіта обговорювали "та щось таймлайн реально повільний" — "ну так всю команду моніторінга таймлайна ж звільнили". Вони що, руками той таймлайн моніторили? Всіх звільнили, тепер ніхто графіки знайти не може?

Коментарі "проффесіоналів" під твітами Ілона доставляють не менше твітів самого Ілона. :)

UPD. Блін, там ще й GraphQL! Ну здавалося б, це ж Твіттер, не тища кастомних фронтендів, ти можеш підлаштувати відповідь під потреби клієнтських аппок ну дуже легко! Нєєє, давайте жерти Gr💩phQL.

(@ tg)