solovyov.net

Twitter, Twitter

Ілон Маск з Твіттером зараз трошки як у пісні Рамштайна: Zwitter, Ich bin in mich verliebt. 🤣

Такі чудеса творить, це капець. Всі ці "роздрукуйте код", "знищіть все що роздрукували" — наче виявити обсяги кода, які люди коммітили за останній місяць, не можна зробити простим шел-скріптом... Публічне приниження всього, що відбувається у компанії, імхо, не пройде повз. Маск наче в позі "зараз скинемо баласт з компанії", але по факту буде прямо навпаки — підуть адекватні люди, а залишаться ті, кому йти нема куди.

Може він намагається розраховувати на те, що при декларації "ми скидаємо баласт" у всіх кльових чуваків буде піднесення моралі типу "нарешті стане вільніше дихати"? Але ж не з таким підходом, хаха.

Тому здається, що Твіттеру кірдик. Може не повноцінний, але якесь згортання у розмірах його чекає.

Я тут прочитав цікаву теорію про те, що вся ця історія — це спосіб монетизувати акції Тесли. Тесла має неймовірно завищену оцінку, і Маск можливо не проти якось з того мати трохи зиску. Очевидно, якщо він прямо піде продавати акції, ринок запанікує і тій оцінці прийде гаплик. Тож він купляє Твіттер (теж по не дуже адекватній ціні) за залог акцій Тесли — причому влаштовує виступ із судом, де його прямо змушують це зробити, і тепер ці акції пішли у рахунок купівлі по доволі привабливому курсі.

І якщо він вийде з Твіттера через рік-другий по оцінці в 5-10 млрд доларів, то зовні буде виглядати "ну ти Ілон лоханувся", а по факту це непогане хеджування від того що акції Тесли колапсують.

Але повернемося до Твіттера: трохи шкода, що так відбувається. Я згоден з Маском, що компанія дуже роздута і взагалі імхо вона вже з десяток років активно воює з Твіттером-явищем, і нічого в неї не виходить. 😁 Шкода, що Ілон такий, і замість приводити компанію до тями, він активно демонструє власне невігластво.

(@ tg)