solovyov.net

Пані та панове (про пані це такий жарт, всі знають, що дівчат в інтернеті нема 😁), давайте я вам розповім за результати стріма з Дмитром.

По-перше, ми зібрали маже 280к, з чим я вас всіх вітаю і дуже всім вдячний! Я знав, що жива людина, яка колупає залізо на фронті, не залишить нікого байдужим. :)

По-друге, окрема вдячність Миколі та Сергію, які надіслали найбільші суми, і призи їм відправляться при першій нагоді. Ми з ними про те вже поспілкувалися і все в процесі.

По-третє, я щось минулі рази занадто був зайнятий розіграшами, а цього разу ми нічого не спромоглися вигадати — тому давайте трохи за статистику розповім.

Значить що в нас є — 132 пожертви, в середньому по 2300 грн (ого, ото ви даєте!), при цьому майже третина з них — це донейти по 1000 грн. :) Капець як сума від валюти залежить, так? Люди люблять кругле якесь число послати. :)

А ще треба сказати, що нерідко на зборах верхні кілька пожертв дають 90% збору — то в нас з цього приводу прямо дуже круто вийшло. Найбільші 10 донейтів дали (всього) приблизно половину збору. Дуже круто, що долучилося так багато людей і фактично подвоїли суму, ніж дали б великі донейти!

Дуже дякую всім за участь ще раз! :)

(@ tg)