solovyov.net

Breaking news

Все коли-небудь закінчується, і навіть кльові історії також... Я тепер більше не працюю в Касті. Не те що я більше жодного відношення не маю, я перейшов у стратегічно-консультаційну роль: буду допомагати з пріоритизацією, консультувати за потреби та взагалі буду перейматися — але більше не займаю жодних посад і не займаюся операційною діяльністю.

Якщо так подумати, то це прям дуже комфортна позиція, бо наче і в стороні не стоїш, і щоденного грінда нема, але для мене це виявилося прям важким рішенням. Занадто багато всього мене тримало — і команда, і інтерес до бізнесу, і можливості — але в мене вже занадто чухалося в одному місці. 😁 Що я буду робити далі, я ще розповім детально, але коли вже трошечки зроблю, щоб не було фальшивого відчуття досягнення. :-)

Я взагалі мав надію, що в мене стане більше часу і, найголовніше, енергії — через відсутність якихось щоденних роздумів з приводу роботи. Ну і я типу буду більше писати або там відео робити, виділю собі спеціальний час і все таке. Але схоже що великі зміни у житті займають час та енергію, навіть якщо немає нової роботи, хаха, тож вийшло якось навпаки навіть. :)

Подивимось, я наче потроху повертаюся у нормальний ритм життя. :) Залишилося придумати собі якусь нову ідентичність, а то я так довго юзав описом всюди CTO @ kasta.ua, що зараз прямо не знаю що й написати. 🤣

(@ tg)