solovyov.net

Мій друг Дмитро пішов добровольцем на війну у перші дні повномасштабного вторгнення — вчора ще колупав кубернет в Касті, а сьогодні вже обивав поріг військкомат. Завдяки спеціальності після воєнки в університеті він попав в артилерію, в 45 оабр.

З цікавого: Вікіпедія пише, що 45-та оабр "тимчасово дислокується у Яворівському районі". Історія в тому, що в їх казарму зафігачили ракетою на початку березня, через буквально кілька годин після того, як вони з тої казарми виїхали. 🤯

Але історія моя про інше! Я вмовив Дімона зробити стрім! Крутяк? :) Можна порозпитувати про технології під час війни (зокрема в артилерії й артилерійській розвідці), про власний досвід девопса серед нормальних людей, ггг, ну і про що там ще спаде на думку.

Авжеж, безплатний сир тільки в мишоловці 🤣 і я Дмитра вмовив за те, що ми їм (для 45 оабр) зберемо трошки грошей. Ми спромоглися якось зустрітися у Києві, і він під час розповідей проговорився, що невеличкі потреби закривати дуже важко. Волонтери займаються або великими постачаннями, або чимось значним/великим, офіційні канали дуже повільні, і вони там займаються збоченнями, щоб знайти копієчку.

Тож я наобіцяв, що ми назбираємо йому на "карманні" розходи — всяке мережеве та комп'ютерне обладнання, покращення автомобілів, короч, дуже різне, але болюче. Він довго відбивався, але я наобіцяв, що в нас кльова туса і всі розуміють його болі, тож не підведіть мене. 😁

Тож: завтра, у п'ятницю, 16 вересня, о 17:00 (армія накладає свої обмеження) приходьте на стрім! Ну й шліть гроші. :) Можете почекати стріма, можете заздалегідь відправити. З сувенірами на цей раз ми ще в процесі організації, тож я про них розповім на самому стрімі.

І ще: якщо вам в голову прийшло якесь питання заздалегідь, пишіть в коментарі, я повиписую і позадаю. Ну або під час стріма у чаті, якщо у вас буде можливість долучитися.

(@ tg)