solovyov.net

А знаєте, чому Шольц такий убогий про-російський чувак? Ну тобто, окрім того скандалу, коли він був міністром фінансів — цей скандал, я думаю, з тієї ж причини стався в такому вигляді.

Бо він хоч і народився у ФРГ, але був членом Юзос, молодіжної спілки соціалістів, фактично комсомолу Західної Германії. Я не знаю, чи їх якось підтримував совок, але 100% молоді соціалісти завжди захоплювалися цими красивими ідеями про рівні можливості людей (і тому так брудно тирять гроші замість того щоб їх заробляти, чи що...)

Тобто поганий світогляд в чувака склався ще коли він був студентом. І найнеприємніше — останні 25 років всі канцлери Германії такі. Меркель виросла в ГДР, і входила в їх версію комсомолу, FDJ — якби номінально, але схоже що з вивченням рос мови у школі було достатньо, щоб вкинути ідеї того, що поцовате лідерство то таке, але ж російська культура і народ то ого-го! Як ото з Тілем Лідеманом, тільки він такий «ой сорі», а Ангела трошечки замазалася і через те три місяці мовчала.

Зі Шрьодером типу все ясно, на Газпром працював взагалі — але це результат, але яка ж причина для такої русофілії? У 19 років увійшов до лав Соціально-Демократичної Партії. Якась дивна схожість історій, не знаходите?

З Гельмутом Колем все наче краще, вікіпедія каже «допомагав Рейгану щімити совок», що непогано — але я занадто малий, щоб пам‘ятати щось і занадто лінивий, щоб читати його біографію уважно, і так зрозуміло, що останніх три чуваки риють у зовсім іншому напрямку.

З такими лідерами Германія була очевидно приречена, бо вони всередині всі люблять росію. Відстій.

А що там Макрон, до речі? Франція відчуває любов до росії через те що Сталін їх притягнув як «переможців» у другій світовій. Пам‘ятаю як я це читав у совкових ще історичних енциклопедіях і там ніхто причину не пояснював — а сам я зрозуміти не міг і дуже дивувався тому ходу. Геніально, таку бомбу підкласти. З іншої сторони підключення до совку було не таке потужне, як в Германії, але! Він 77 року народження, його молодість пройшла у момент дешевої нафти та слабкого совку/росії — я впевнений, що він просто всередині не розуміє, який же відстій ця культура (у сенсі як культура плісняви).

Дякую що поринули зі мною у цей глибинний аналіз. Впевнений що таким чином я все розсекретив і лишається їм всім тільки сказати «ай-яй-яй»...

Відкидуючі жарти в сторону, хочу сказати, що впевнений у тому, що сформований під час дорослішання світогляд дуже сильно, і до того ж неявно, впливає на дії та судження людини. Тому «лідери ЄС» демонструють таке лідерство, бо їх лідерів зсередини жеруть таргани москальства.

(@ tg)