solovyov.net

Останній випуск RTFJ дуже зайшов, більше 6к переглядів — здається, що треба продовжувати. Але хочеться трошечки змін формату, бо спокійно сісти й обговорювати тільки технології якось не дуже комфортно.

Тож ідея така: домовляємося з кимось зі спільноти, хто займається не тільки власною роботою, а ще й має якесь відношення до війни — волонтерить, скажімо, і влаштовуємо стрім зі збиранням грошей.

Тож велкам у цей четвер о 18:00 на стрім з Артемом Захарченком. :) План такий: обговоримо, що Артем робить по благодійності, а потім всяке технічне. Артем працює у namecheap, який зараз другий за розміром реєстратор доменних імен у світі, тож там є що цікавого обговорити. :)

А ще я ж тепер експерт з прогрес-барів, ггг, то приходьте подивитися, як круто вийшло зробити. :) Ну й Артем, завдяки зв'язкам, роздобув два прапори з підписами військовослужбовцім, щоб були мотиваторами донейшенів. :) Подробиці можна почитати на лендінгу (ну і там теж вже є прогрес-бар, можете його потестувати, дані для нього в realtime оновлюються).

(@ tg)