solovyov.net

Angst

У Рамштайна вийшов новий альбом, що для мене прям подія-подія. 😁 Це група, з якої я почав уважно слухати музику, а не пісню звідти, іншу звідти... Не знаю, чи це значить, що вона сформувала мій смак на музику, чи допомогла його знайти, але я досі їх слухаю, тож новий альбом це круто. Нажаль, в мене не вийшло його послухати в той самий день (чув би я сам себе 10 років тому...), але подивився новий кліп — Angst.

Ну музон кльовий, що тут скажеш, а от кліп... а подивіться його, там без занадто сороміцьких сцен, я почекаю. :)

Короч кліп про те, що нас телевізор (в широкому сенсі, я так розумію) всіх роз'єднує і ми всі такі воюємо, хоча раніше жили так поруч один з одним. Ну не на часі якось, так?

Я розумію, що і пісня була написана рік-два тому, і кліп знімали ще у 21 році напевно, і група з іншої країни... Але і Тіль зашкварився на виступі на параді у Москві, і Германія в дивному становищі, і війна не як у 14 році, коли якийсь локальний конфлікт на околиці світу — а майже третя світова, як мінімум на порозі.

Короче, не в тему взагалі звертати увагу на цю пісню було, краще б відклали реліз того кліпу. А альбом я все одно послухаю, на щастя я німецьку не знаю і тому можу слухати їх пісні як у дитинстві — просто музику. 🎶

(@ tg)